Jantje Beton, bedankt!

Vorige week is er onder leiding van Ramon drie avonden gecollecteerd voor Jantje Beton. Diverse leden, jong en oud, zijn vol enthousiasme de wijk Ypestein ingetrokken en hebben voor Jantje Beton en onze club uiteindelijk ruim 1100 euro opgehaald. Wij willen uiteraard onze vrijwilligers hartelijk bedanken voor het collecteren. Het weer zat niet altijd mee maar het is toch gelukt om alle huizen in de wijk af te gaan. 

Uiteraard bedanken wij ook de gulle gevers in de wijk Ypestein voor hun giften. Het geld zal door Jantje Beton worden gebruikt voor projecten en activiteiten zodat kinderen dagelijks kunnen spelen en bewegen (zie: www.jantjebeton.nl). Wij zullen ons deel gebruiken voor het onderhoud van de baan. Voor ons BMX'ers is dit toch onze 'speeltuin'. Tot volgend jaar.